Home Forum Geboorteakten toevoeging kantlijn (akte 1927 van 1849)

Weergave van 3 reactie threads
  • Auteur
    Berichten
    • #12172
      jaaphaasnoot
      Deelnemer

      Goedemorgen,

      Ik lees C. de S. als toevoeging aan de kantlijn. Enig idee wat dat betekent? Misschien iets met Centre?

      Het gaat om een in Italië geboren plaesteraer; volgens  het vreemdelingenregister een Colporteur de Statuettes (en plâtre); afgekort ook C. de S., maar dat zal toeval zijn.

      Groeten,

      Jaap

    • #12173
      Sven Vrielinck
      Moderator

      Goedemorgen Jaap,

      Ik lees eveneens ‘C. de S’. Wat het betekent, weet ik ook niet. In geval van vreemdelingen wordt af en toe het verblijfsstatuut in de kantlijn vermeld. Vandaar misschien ‘Certificat de séjour’? Maar dat is een pure gok.

      Groeten,

      Sven

       

    • #12174
      Sven Vrielinck
      Moderator

      Ik herinner me nu dat deze afkorting al eens ter sprake is gekomen: https://sosantwerpen.be/forum/onderwerp/toevoeging-huisnummer-1843/. Waarschijnlijk staat het inderdaad voor ‘certificat (of carnet) de séjour’.

      Groeten,

      Sven

      • Deze reactie is gewijzigd 1 jaar, 9 maanden geleden door Sven Vrielinck.
    • #12176
      jaaphaasnoot
      Deelnemer

      Dag Sven,

      Dank voor je reactie; ik had daar ook een vage herinnering aan; kon het onderwerp niet meer terugvinden op het forum. Maar inderdaad nu herinner ik het weer.

      Groeten,

      Jaap

Weergave van 3 reactie threads
  • Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.