Home Forum Borgerhout Doodsoorzaken 1884; twijfelgevallen geneesheer Reageer op: Doodsoorzaken 1884; twijfelgevallen geneesheer

#15105
Sven Vrielinck
Moderator

Dag Pierre,

Zie hier een poging tot antwoord op je vragen. Veel kan ik niet helpen vrees ik.
-Nrs. 135-284-285: ik vermoed dat het om dezelfde arts gaat, maar twijfel. Mogelijk gaat het om dokter August De Fillet (soms ook geschreven Fillet zonder De) in Deurne.
Nr. 493: Cler lees ik ook, misschien een afkorting inderdaad. Een arts uit die periode die hiervoor in aanmerking komt, vind dik niet.
Nr. 534: hier staat inderdaad Bouckaert. Dit is een arts die niet in de artsenlijsten van Antwerpen voorkomt en dus wellicht van elders afkomstig was.
Br. 809: Donny studeerde pas in 1888 af en valt dus af. Wie het dan wel is, is de vraag. Lang staren en enig opzoekwerk leverden helaas niets op.
Je mag noteren wat je leest. Achteraf vinden we de namen misschien alsnog. Bedankt.

Groeten,
Sven
PS. Foto’s kan je uitknippen via het ‘knipprogramma’ dat standaard op de meeste Windowscomputers staat.